O nas

Szanowni Rodzice!

Dzisiejsze tempo naszego życia powoduje, że często stajemy przed wieloma dylematami związanymi z dniem dzisiejszym Jednym z nich jest opieka nad naszymi pociechami. Często sytuacja, z różnych powodów, zmusza nas do szybkiego powrotu do pracy. Wielu z nas obawia się pozostawić dziecko w domu pod opieką obcej osoby… A przecież nasze maleństwa nieustanie potrzebują kogoś kto będzie się nimi opiekował, dbał o ich potrzeby i bezpieczeństwo…   

     Dlatego też Drodzy Rodzice, wychodząc naprzeciw tak poważnym problemom, postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym Wasze dzieci poczują się jak w domu, a jednocześnie będą pod fachową i świetną opieką naszych wykwalifikowanych opiekunach.

       Kochani Rodzice, ze spokojem możecie powierzyć nam swoje Pociechy na czas Waszej pracy. Dzieci znajda u nas ciepłą i miła atmosferę oraz poczucie bezpieczeństwa. Spędzą miło czas na nauce, zabawie i odpoczynku wśród swoich rówieśników. Naszym zadaniem jest zapewnienie dziecku jak najkorzystniejszych warunków rozwojowych oraz profesjonalnej pielęgnacji i opieki nad nimi. Zadbamy również o odpowiednie wyżywienie.

     Naszym atutem jest bardzo dobra lokalizacja i dogodny dla Państwa dojazd. Kubusiowy Raj mieści się w budynku szkolno- przedszkolnym. Oprócz szerokiej gamy zabawek, do dyspozycji jest ogród z atrakcjami dla Waszych Dzieci!

Serdecznie Zapraszamy!!!